Agjencia Zhurnal.mk

Ac Milan transferon një talent 17 vjeçar

Djaloshi 17 vjecar, Emil Roback, do te zbarkoje sonte ne mbremje ne Milano.

Lojtari i ri vjen nga skuadra e Hammarby, Suedi.

Adoleshenti ishte i lidhur dhe me Arsenal, por marredhenia e Ibras i ka mbushur mendjen per te ardhur ne Itali.

Roback, Milanit pritet t’i kushtojë 1,5 milion euro.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...