Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Adele dhe agjenti i LeBron James, Rich Paul, kanë konfirmuar romancën e tyre

 

Adele dhe agjenti i LeBron James, Rich Paul, kanë konfirmuar romancën e tyre, ndërsa shijonin një takim të dyfishtë në restorantin e njohur NYC Cipriani të enjte, shkruan Daily Mail.

Në fotografitë e marra nga The Sun, Rich, 39 vjeç, mund të shihet me krahun e tij rreth krijuesit të hitit 33-vjeçar, dhe madje u duk se e goditi kurrizin e saj në një pikë.

Adele and Rich Paul got flirty during their double date

Qartë i ngrysur nga entuziazmi për të qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit, buzëqeshja e gjerë e Rich ishte e dukshme në çastet, me botimin që raportonte se ata nuk u larguan nga restoranti deri në orën 11:00.


Duke treguar kornizën e saj të holluar, Adele dukej tipike në modë në një majë të zezë futbolli Balenciaga, duke bashkuar pjesën luksoze me xhinse të grisura dhe një palë taka elegante.

Rich zgjodhi një xhaketë xhins, xhinse të zeza dhe atlete të bardha.

Smitten Paul grinned on his date with the star

Ai shkoi pa maska ​​ndërsa bisedonte me partneren e tij të re jashtë restorantit të nivelit të lartë, por Adele vendosi t’i mbulonte hundën dhe gojën me një maskë të zezë për fytyrën.

Kjo vjen pasi dyshja u panë duke parë komod ndërsa ishin ulur në kopsht në ndeshjen 5 të Finaleve të NBA në Phoenix, Arizona më parë në korrik.

Related posts

Kim Kardashian viziton selinë e ‘Fendi’ në Romë, pasi shtëpia e modës i bëri një dhuratë

Lea Muslija

Bashkëjetoi me Cozman, ish-partnerja rrëfen lidhjen me reperin: Ishte xheloz dhe posesiv prandaj u ndamë

D V

Princ Harry dhe Meghan nderohen me këtë çmim pasi kanë vendosur të kenë vetëm dy fëmijë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com