Agjencia Zhurnal.mk

Adele la të zhgënjyer fansat me veprimin e fundit

Adele i ka zhgënjyer fansat e saj.

Ishte paraparë që albumi i saj më i ri të publikohet në shtator të këtij viti, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Mirëpo për shkak të rrethanave aktuale duket se albumi i parë i saj pas atij të vitit 2015, do të shtyhet.

Veprimi i fundit i Adele i ka zhgënjyer fansat pasi la të kuptohet albumi i saj i ri mund të shtyhet deri në vitin 2021 dhe këtë e bëri nëpërmjet një postimi.

“Ky është 2020, nuk është shkruar të marrim atë që duam”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Lidhur me datën e publikimit të albumit të saj të ri ende nuk ka ndonjë konfirmim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...