Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adele në albumin e ri nuk do të fokusohet në ndarjen me Simon Konecki

Këngëtarja e njohur, Adele, së shpejti do të sjellë në treg albumin e ri.

Përkundër ndarjes me ish-bashkëshortin, Simon Konecki, ajo ka zgjedhur që të mos e vë në pah këtë problem në këngët e saj, shkruan Daily Mail.

Edhe më parë është përfolur se albumi do të lansohet në vitin 2021, i cili do të jetë i pari që nga gjashtë vite.

Një burim për The Sun ka thënë: “Ndarja i ka ndihmuar Adele që të bëjë disa këngë, të cilat janë nga më të ndryshmet”.

“Që të dy e dinë se djali i tyre, Angelo, duhet të jetë i sigurt, andaj artistja  nuk do të këndojë sa i përket marrëdhënies me Simon”.

Po ashtu thuhet se prodhimtaria e saj tashmë do të tingëllojë më ndryshe se sa jemi mësuar, me të gjitha projektet e mëparshme.

Ndërkaq, divorci me Konecki do t’i duhet asaj të ndajë 140 milionë funte, përfshirë të gjitha pasuritë që ka.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...