Adele planifikon rikthimin e Krishtlindjeve me albumin e ri dhe koncertin e parë live në katër vjet

Ed Sheeran kohët e fundit la të kuptohet për rikthimin e saj të Krishtlindjeve me etiketën disk Sony duke lansuar datat në Nëntor për publikimin global të “Adele 4”.

 

Tifozët e muzikës pop janë gati për një dhuratë të mrekullueshme të Krishtlindjeve … një rikthim nga këngëtarja superstar Adele.

The Sunday Mirror mund të zbulojë yllin e Someone Like You, 33 vjeç, që do të performojë në Las Vegas menjëherë pas publikimit të albumit të saj të katërt të shumëpritur.

Do të jetë ngjarja e saj e parë live në më shumë se katër vjet.

Dhe miliona fansat e saj britanikë mund t’i thonë Përshëndetje edhe materialit të ri pasi koncerti i 10 Dhjetorit do të jetë i përhapur në të gjithë botën.

Një burim tha: “Albumi i ri i Adele është rekordi më i shumëpritur i vitit. Ka kaluar shumë kohë, por etiketa e saj dëshiron që ajo të dalë para Krishtlindjeve dhe të ketë pamjen e tyre në një shfaqje në Vegas.

“Adele dhe menaxhmenti i saj kanë qenë në bisedime me BBC America për ta transmetuar atë në të gjithë botën. Kjo do të jetë një nga shfaqjet e pakta si pjesë e turneut të saj promovues.

“Natyrisht me dramat e vazhdueshme Covid dhe shqetësimin për sigurinë mund të ndikojë në regjistrimin, por kjo është data e planifikuar tani.”

Rekordi i fundit i Adele, 25, ka shitur 23 milionë kopje që nga publikimi i tij në 2015.

Rekordi i ri ende pa titull do të publikohej vitin e kaluar, por u vonua nga pandemia.

Kompania diskografike Sony besohet të jetë në pritje të datave në Nëntor për publikimin global të “Adele 4”, që pritet të jetë shitësi më i madh në Krishtlindje.

Një fushatë e madhe marketingu dhe specialitete të tjera televizive janë duke u rreshtuar për albumin, për të cilin burimet thonë se përfshin këngë që pasqyrojnë ndarjen e nënës së një Adelie nga Simon Konecki në vitin 2019.

Ajo tani është në një lidhje me agjentin sportiv amerikan Rich Paul.

Related posts

Rihanna heq padinë kundër babait, për të cilin pretendonte se e përdori emrin e saj për të fituar para

D V

Kylie Jenner nuk i ndal paraqitjet në publik pasi njoftoi se është shtatzënë për herë të dytë, merr pjesë në eventin e “Revolve”

D V

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More