Adele pozon për kopertinën e Vogue me disa veshje joshëse

Ndërsa përgatitet të publikojë albumin e ri për herë të parë që nga viti 2015, Adele po zbukuron kopertinat e jo një, por dy numrave të Vogue.

 

Duke shënuar intervistat e saj të para në pesë vjet, këngëtarja 33-vjeçare e hitit “Someone Like You” pozon për edicionet e Nëntorit të Vogue britanike dhe amerikane, duke veshur një seri pamjesh joshëse.

Përveç shkëlqimit në një fustan me korse të verdhë të ndritshëm nga Vivienne Westwood në kopertinë, ylli hyri në një seri kombinimesh retro.

Edward Enninful, kryeredaktor i Vogue britanike, shkroi se pamjet duhej të ishin “të përjetshme”.

Adele modeloi veshje më moderne për anën amerikane të bashkëpunimit historik, duke përfshirë një fustan të gjelbër.

Related posts

Leonora Jakupi shijon pushimet në Turqi

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

Kunata apo ‘kudita’? Fiori Dardha flet për marrëdhënien me 8 motrat e bashkëshortit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More