Agjencia Zhurnal.mk

Adelina Berisha e “nxehtë”, në fotografinë e fundit!

Adelina Berisha është një këngëtare të cilën e shohim prej shumë vjetësh në skenën muzikore shqiptare.

Ajo gjatë viteve ka sjell këngë të bukura për publikun, duke arritur të marrë simpatinë e fansave, shkruan Indeksonline.Përpos muzikës, ajo përflitet shpesh edhe për dukjen e saj dhe format trupore që nuk heziton t’i ekspozojë herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Njësoj ka bërë edhe në fotografinë e fundit që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo duket mjaft bukur dhe në formë mjaft të mirë trupore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...