Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adelina Berisha josh me imazhet e realizuara nga prapaskenat e këngës “Valla”

Ajo që ka qëndruar aktive më prurjet muzikore ndër vite është padyshim Adelina Berisha.

Bukuroshja bionde në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Ndërkohë, në një postim në Instagram, Adelina ka ndarë një fotografi të realizuar nga prapaskenat e klipi të ri.

“Valla” mban titullin prodhimtaria muzikore, për të cilën nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme.

Në veshjen e saj më shumë dominonte ngjyra e vjollcë, kurse flokët i kishte të kapura lart kokës.

Admiruesit e muzikës së saj mezi po presin projektin e ri, derisa edhe po shpërthejnë me komente pozitive.

Postime të ngjashme

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

D V

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

D V

Të gjithë presin ta shohin në Tokio zhytësen e bukur braziliane – Ingrid Oliveira vjen në LO pas skandalit në Rio

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...