Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adelina Berisha komplimentohet për ndryshimin e ri me flokët ngjyrë kafe

Si shumë prej yjeve shqiptare edhe këngëtarja Adelina Berisha së fundmi ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj.

Artistja, e cila ndiqet nga mbi 300 mijë njerëz në rrjete sociale, ka bërë një transformim të mahnitshëm në dukje.

Meqenëse prej shumë vitesh jemi mësuar ta shohim si bionde, ajo gjatë këtyre ditëve të fundit është shndërruar në një brune të theksuar.

Berisha ka marrë vëmendje të madhe në postimin e fundit, në të cilin ka theksuar flokët ngjyrë kafe.

Komplimentet për ‘look’-un e ri kanë qenë të shumta nga miqtë dhe ndjekësit që mban në rrjete sociale.

Krahas transformimit, Adelina po shijon suksesin e projektit të fundit të titulluar “Valla” që e solli në muajin mars.

Projekti për vetëm pak javë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...