Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adelina Ismaili merr vëmendjen me dekoltenë e hapur në imazhin e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, ka tash e sa kohë që nuk është më shumë aktive në muzikë.

Ajo ka vendosur që sivjet t’i futet rrugës së televizionit dhe shumë shpejt do të nisë një emision të ri në një nga televizionet tona.

Adelina ndërkohë tregohet mjaft aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur.

Së fundmi, Ismaili ka publikuar për ndjekësit një fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa pozon me dekoltenë e hapur.

https://www.instagram.com/p/CF1ndb8pATd/?utm_source=ig_web_copy_link

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën trupore dhe vitalitetin e saj.

Adelina përndryshe është e martuar prej vitesh me Val Krasniqin, ku si fryt i kësaj dashurie është fëmija i tyre tre vjeçar, Uliksi.

Familja janë zhvendosur prej më se dy vitesh në Prishtinë pas një jetese të gjatë në Zvicër.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...