Adelina Ismaili sjell poza atraktive nga pushimet, teksa i bën një dedikim bashkëshortit: Jeta është dashuri, dashuria jeni ju

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Adelina Ismaili, ka nisur pushimet duke kaluar disa ditë jo-produktive jashtë angazhimeve të zakonshme.

 

Artistja, e ndjekur nga mijëra fansa në rrjete sociale, ka njoftuar se po shijon një udhëtim me familjen.

Krahas imazheve atraktive në bikini, artistja ka ndarë një tjetër fotografi përkrah bashkëshortit.

Adelina Ismaili (Foto: Instagram)

“Jeta është dashuri, dashuria jeni ju Val Krasniqi”, ka thënë ajo.

41 vjeçarja mes tjerash nuk ka zbuluar lokacionin e këtyre pushimeve.

Adelina Ismaili (Foto: Instagram)

Ajo edhe këtë vit ka qenë mjaft e angazhuar me emision, meqenëse ka bërë një tërheqje prej kohësh nga muzika.

Ylli i estradës gjithashtu së shpejti pritet të rikthehet me projekte të reja.

Related posts

E veshur bardh e zi dhe me dekoltenë e hapur, pëlqehet dukja e Dhuratës

D V

Sekretin e Catherine Zeta-Jones për bel sa një unazë, e kemi në dorë të gjitha

D V

Dafina Zeqiri publikon në Spotify këngën e re “Karma”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com