Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adelina Ismaili vazhdon të duket e mrekullueshme në fotografitë e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, po vazhdon të jetë përherë e më shumë aktive në rrjetet sociale.

Fotografitë e ndryshme nga përditshmëria nuk mungojnë, gjersa në të shumtën e rasteve, Ismaili ndan me ndjekësit edhe imazhe nga prapaskenat e emisionit të saj, “Tete a Tete”.

Së fundmi, ajo ndau me fansat e saj në Instagram dhe Facebook disa fotografi të reja, ku shfaqej mjaft atraktive e veshur me një fustan të shkurtër.

Fustani i hirtë kombinuar me një palë çizmet të zeza të gjata ishin përzgjedhja e duhur e Adelinës, që e bënë atë të duket edhe më tërheqëse në këto imazhe.

“Të duash do të thotë të gjesh lumturinë tënde në lumturinë e të tjerëve”, shkroi Ismaili në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk munguan.

Adelina përndryshe vazhdon të mbetet një ikonë e bukurisë, përkundër faktit që i ka kaluar të 40-tat.

Ajo viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në muzikë me projekte të ndryshme muzikore, gjersa muajve të fundit është më shumë e angazhuar në televizion.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...