Agjencia Zhurnal.mk

Adelina Tahiri me mesazhe të koduara: E kam engjëllin me armë

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, di shpesh të jetë në top lista të mediave rozë.

Ndonëse jo shumë aktive në prurjet muzikore, bukuroshja bionde nuk i lë anash postimet nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Adelina ka publikuar një fotografi nga makina ndërsa ka përçuar një mesazh të koduar.

View this post on Instagram

E kom Engjullin me Kallash 👼🏼 😇 😎

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

E mbushur me aksesorë, një qafore e saj kishte një engjëll me një armë në dorë, ndërsa prej saj duket se është inspiruar.

“E kam engjullin me kallash”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

🧿 msyshi i keq osht! 😉🧿

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Përndryshe, ajo është mëse e njohur për jetën luksoze dhe veshjet ekstravagante që mban të pothuajse secilën paraqitje të saj.

“Pergjithmone” titullohet projekti i saj i fundit i realizuar para dy vitesh, ndërsa për ndonjë risi të re ajo ende nuk ka paralajmëruar adhuruesit e muzikës së saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!