Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adelina Tahiri në imazhet e reja tregon ngjyrën e trupit që ka marrë nga pushimet

Këngëtarja po vazhdon qëndrimin e saj në bregdet.

Dhe, Adelina Tahiri ka qenë aktive me postime në rrjete sociale derisa në qënder të vëmendjes janë imazhet e saj në bikini.

Sapo ka postuar fotografi të reja teksa ka zbuluar nga asetet e saj trupore në imazhet e ndara në Instagram.

E veshur me një këmishë verore disa ngjyrëshe dhe bikini, artistja shqiptare duket tejet në formë.

Ndërkohë, dukjes së saj i ka shtuar edhe një palë syze ku fotot i ka shkrepur ulur në një karrige.

Postime të ngjashme

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...