Adelina Tahirit i ‘rrëshqet’ filtri i Instagramit dhe kështu duket fytyra e saj e vërtetë

Këngëtarja shpesh është komentuar për paraqitjet pa makijazh.

 

Megjithatë, Adelina Tahiri nuk është se ka qenë e kompleksuar sa i përket kësaj edhe pse ka marrë kritika për dukjen.

Së fundmi, nga pushimet ka ndarë një video në storien e saj në Instagram teksa për një moment i hiqet filtri dhe mund të shohim se ajo duket shumë ndryshe.

Ndërkohë, artisja shqiptare ka ditë që po i shijon pushimet me bashkëshortin e saj e cila po ndanë edhe fotografi bashkë me të.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor është “Falma” i publikuar dy javë më parë

Related posts

Kanye West shihet kokulur në Berlin një ditë pasi thashethemeve se tradhtoi ish-gruan e tij Kim Kardashian

D V

Dafina Zeqiri përkrah të ëmës, e quan dashuria e jetës

D V

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com