Agjencia Zhurnal.mk

Adelina Thaçi mban ligjeratën në mënyrë virtuale

Adelina Thaçi- Meta po qëndron e izoluar në shtëpi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi- Meta ka disa ditë që po qëndron e izoluar në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet Instagramit ajo po tregon aktivitetet që po i bën gjatë ditës me fëmijët dhe bashkëshortin.

Madje Adelina po u mban studentëve ligjeratën në mënyrë virtuale nga shtëpia. Këtë po ashtu e bëri të ditur nëpërmjet disa postimeve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...