Agjencia Zhurnal.mk

Ademi: Bashkëpunimi dhe mbështetja e MASH-it ndaj komunës së Bërvenicës do të vazhdojë

Shkup, 13 janar – Ministri i arsimit dhe shkencës Arbër Ademi ka pritur në një takim sot kreun e komunës së Bërvenicës, Enver Pajazitin me të cilin kanë biseduar në lidhje me bashkëpunimin që kanë të dy institucionet ndërsa ministri Ademi ka premtuar se mbështetja e këtij dikasteri ndaj komunës së Bërvenicës do të vazhdojë edhe më tej.

“Bashkëpunimi dhe mbështetja e MASH-it ndaj komunës së Bërvenicës do të vazhdojë edhe gjatë vitit 2020 dhe më tej. Nga takimi me kryetarin e komunës së Bërvenicës, mikun tim, Enver Pajazitin”, thotë Ademi

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...