Agjencia Zhurnal.mk

Ademi në Gllumovë: SHF “Sami Frashëri” së shpejti me sallë të re sportive

Shkup, 10 janar, Zhurnal.mk – Ministri i arsimit dhe shkencës Arbër Ademi me shumë bashkëpuntorë sot vizituan SHF “Sami Frashëri” në fshatin Gllumovë të komunës së Sarajit.

‘Njëherit ndjekëm nga afër edhe përfundimin e punimeve të sallës së re sportive ku nxënësit e kësaj shkolle shumë shpejtë do të realizojnë aty aktivitetet e tyre sportive-thotë Ademi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...