Agjencia Zhurnal.mk

Ademi thirrje Bushatit dhe Mesit: Më vjen zor që edhe ju jeni përkrah këtij krimineli, distancohuni!

Kryetarja e baskisë së Shkodrës Voltana Ademi i ka lëshuar një thirrje bashkëpatriotëve të saj në PS, Ditmir Bushati dhe Senida Mesi.

Sipas Ademit, nuk jemi as në diktaturë dhe as në kohën e Sul Bushatit (babai i ish ministrit Ditmir), sekretar i parë në Shkodër.

“Si kolegë, si të njohur, si qytetarë të këtij vendi, ju duhet të distancoheni nga krimi, nga përgjimet. Më vjen zor që edhe ju jeni përkrah këtij krimineli. Qytetarlë të Shkodrës, përtej kordonit, është arrestuar një ish deputet. Nuk jemi në kohën e Sul Bushatit. Ai të paktën dëgjonte, nuk vepronte kundër shkodranëve të vet. Ju nuk mund të burgosni vëllezërit tuaj”, deklaroi Ademi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...