Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Admiruese e librave, Tayna ndan imazhe nga biblioteka e saj

Pothuajse në secilën paraqitje televizive, ajo ka treguar dashurinë e madhe që ka ndaj librave.

Bëhet fjalë për rep-artisten e njohur, Tayna, e cila njihet për leximin e librave psikologjik dhe mbajtjen e ditarëve personale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja ka ndarë imazhe nga libraria e vogël e saj, ndërsa edhe shpjegonte autorët e preferuar.

Ajo po ashtu ka kërkuar falje për fansat, pasi është hera e parë që ajo bën përshkrime të tilla.

“Kërkoj ndjesë për gabimet në sqarimin e këtyre në ‘Instastory’, sepse nuk e kam bërë kurrë. Po me rëndësi t’i tregojë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Tayna gjithashtu shquhet për tekstet e këngëve të saj, për të cilat njihet shumë në estradën shqiptare.

Postime të ngjashme

Cozman reagon pas vrasjes së Albert Krasniqit: Fjalët nuk mund të përshkruajnë se si po ndihem tani

S.B.

Aktorja legjendare, Cloris Leachman ndërron jetë në moshën 94 vjeçare

S.B.

Pamela Anderson martohet me truprojën e saj, Dan Hayhurst

S.B.

Brenda pak ditësh publikon këngën e re, Anxhelina Hadërgjonaj me të tjera imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

S.B.

Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

S.B.

Rina Balaj ndan një video provokuese në rrjete sociale, ndërsa njofton fansat për këngën e re “Bad Rosita”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...