Kuriozitete

Adoleshenti ndan pamjet e tmerrshme të një fytyre fantazmë që shikon nga dritarja e ‘shtëpisë së përhumbur’

Zhurnal Ads

Pamjet tmerruese se kapin fytyrën e një fëmije ‘fantazmë’ që vështron nga dritarja e një “shtëpie të përhumbur”.

Pamjet u kapën nga një grua që i dërgoi vajzës së saj një video të një pallati të bukur të vjetër, por  të braktisur.

Por, me një inspektim më të afërt, vajza e saj zbuloi një fytyrë të frikshme në një nga dritaret, transmeton Telegrafi.

Video u shpërnda në TikTok, por ajo shpejt u bë virale edhe nëpoër rrjetet tjera sociale.

“Nëna ime më dërgoi këtë video të një pallati që ajo gjeti në një rritje dhe unë sapo vura re një fytyrë në dritare”, kishte thënë adoleshenti që e shpërndau videon.

Postimi kishte 265 mijë pëlqime dhe 4752 komente në kohën e shkrimit të klipin duke lënë shumë përdorues të ‘çmendur’.

Ekzistonte gjithashtu një teori konspiracioni.

“Shtëpia e cila shihet, rezulton se pronarët e saj kishin një djalë 11-vjeçar i cili vdiq”, sugjeroi dikush nga komentuesit.

Postime të ngjashme

‘Vodhi’ rërë në një plazh italian, burri nga Franca gjobitet me 1,000 euro

admin

Një monedhë me vlerë 3.5 milionë dollarë

S.B.

Fëmijët që hanë peshk lexojnë më mirë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...