Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Adoleshenti ndan pamjet e tmerrshme të një fytyre fantazmë që shikon nga dritarja e ‘shtëpisë së përhumbur’

Pamjet tmerruese se kapin fytyrën e një fëmije ‘fantazmë’ që vështron nga dritarja e një “shtëpie të përhumbur”.

Pamjet u kapën nga një grua që i dërgoi vajzës së saj një video të një pallati të bukur të vjetër, por  të braktisur.

Por, me një inspektim më të afërt, vajza e saj zbuloi një fytyrë të frikshme në një nga dritaret, transmeton Telegrafi.

Video u shpërnda në TikTok, por ajo shpejt u bë virale edhe nëpoër rrjetet tjera sociale.

“Nëna ime më dërgoi këtë video të një pallati që ajo gjeti në një rritje dhe unë sapo vura re një fytyrë në dritare”, kishte thënë adoleshenti që e shpërndau videon.

Postimi kishte 265 mijë pëlqime dhe 4752 komente në kohën e shkrimit të klipin duke lënë shumë përdorues të ‘çmendur’.

Ekzistonte gjithashtu një teori konspiracioni.

“Shtëpia e cila shihet, rezulton se pronarët e saj kishin një djalë 11-vjeçar i cili vdiq”, sugjeroi dikush nga komentuesit.

Postime të ngjashme

Kina do ta bëjë “një vijë ndarëse” në majë të Everestit

S.B.

Erërat që frynin me shpejtësi mbi 150 km/h shkulën panelet e xhamit që shërbenin si dysheme në urën 300 metra të lartë, turisti kinez mbetet i varur në rrethojën mbrojtëse

S.B.

Në mes të ditës, dy burra sulmojnë njëri-tjetrin me hanxhar në Angli – ndërsa dëshmitarët ulërinin të tmerruar

S.B.

Rekruti amerikan me çdo kusht dëshironte të shkonte në shtëpi, “rrëmbeu” autobusin e shkollës me nxënës – por u arrestuar nga policia

S.B.

50 vjeçarja pretendon se është rrëmbyer nga alienët, thotë se ka dhe fakte

S.B.

Analisti sportiv turk thyen me çekiç frigoriferin në emision

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...