Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Adoleshentja që krijon stile mahnitëse të flokëve

Nga stina në stinë njerëzit ndryshojnë stilet e flokëve për ti dhënë një pamje më të përshtatshme.

Mund të ndiheni shumë krenarë nëse bëni një lidhje të thjeshtë të flokëve, por shikoni një adoleshente se çfarë forma mahnitëse u jep flokëve, transmeton lajmi.net.

Milena Diekmann, 17-vjeçare krijon forma mahnitëse të flokëve, ajo i ka mësuar duke i praktikuar në flokët e saj.

Të gjitha stilet i bënë publike në Instagramin e saj që ka 35 mijë ndjekës.

Ajo gjithashtu ndan udhëzime se si të krijoni disa nga pamjet e shikuara në profilet e saj të mediave sociale.

Ju mund të gjeni modele flokësh që duken sikur janë drejtpërdrejt nga një karakter i Game of Thrones, ose gërsheta të flokëve të ylberit, dhe shtesa të komplikuara që mund të jenë ideale për dasma. /Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Pse macet sjellin kafshë të ngordhura në shtëpi?

Dafina Vidishiqi

A ndikon shikimi i televizionit në dobësimin e vëmendjes të fëmijës? Shkenca vërtetoi se jo

Dafina Vidishiqi

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

Misteri që zgjati për 25 vjet: Dy vajza shkuan në një ‘hotel të përhumbur’ dhe që atëherë nuk i ka parë askush

Dafina Vidishiqi

Është më e madhe se një fushë futbolli dhe vazhdon të rritet – një gropë në Meksikë ka “gëlltitur” një shtëpi, por edhe dy qen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...