Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Adoleshentja tregon se si mund të mos e sinkronizoni zërin me gojën

Ndërsa postonte video në TikTok në shtëpinë e saj në Carnegie, Pennsylvania, Gracie Scullion, kuptoi se mund të vononte zërin e saj në mënyrë që goja e saj të lëvizte, por fjalët do të vinin shumë më vonë.

Efekti “i vonuar” i bëri videot e Gracie të dukeshin sikur ato ishin dubluar dobët, duke bërë që njerëzit të kenë konfuzitet nga videot virale.

Gracie tha: Gjeni fjalë që kur të shqiptohen nuk kanë nevojë të bashkohen buzët, dhe kështu ju e keni më lehtë.

Postime të ngjashme

Një astronaute grua, për herë të parë në Emiratet e Bashkuara Arabe

S.B.

Gjaku i zogjve funksionon si sistem ngrohjeje në dimër

S.B.

Tentoi të tallet me policinë braziliane duke vendosur një kukull në plazh, ata e kuptuan se çfarë ishte kur iu afruan – por dënuan autorin e kësaj “vepre”

S.B.

Aeroplani tentoi të bënte ulje emergjente, por gruaja lindi foshnjën e saj në mes të fluturimit

S.B.

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...