Agjencia Zhurnal.mk

Adrian Gaxha prezanton nënën, ja çfarë zonje është

Kjo është nëna e Adrian Gaxhës.

Këngëtar i afirmuar dhe shumë i njohur për audiencën shqiptare.

Adrian Gaxha, këngëtari nga Maqedonia, ka bërë të mbledhë afër vetës një numër të madh të fansave ngado që është prezantuar, shkruan Kosovarja. Nga ai kanë dalë shumë hite e bashkëpunime që janë pëlqyer e janë dëgjuar nga çdo gjeneratë.

Adriani sa është i përmbushur në jetën e tij profesionale, është edhe në atë private, ani pse në këtë pjesë është goxha i rezervuar.

Por, a e keni parë ndonjëherë nënën e tij, se sa e re është dhe e bukur?

Nëse jo, atëherë e keni mundësinë ta shihni në vijim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...