Showbiz

Adrian Gaxhia në lidhje me bukuroshen Sidorela Dauti

Zhurnal Ads

Këngëtari i njohur shqiptar, Adrian Gaxhia, ka tash e sa kohë që nuk është më aktiv në muzikë, siç ishte vite më parë.

Kjo për arsye se duket se ka të reja në jetën e tij personale.

Mësohet se ai është në lidhje me një bukuroshe nga Kosova, e cila quhet Sidorela Dauti.

Çifti janë prej kohësh në lidhje njëri-tjetrit, ndërsa planet për fejesë mes dyshes duket se janë të afërta.

Adriani përveç muzikës është marrë edhe me biznes, dhe aktualisht vazhdon ta ketë fokusin mbi lokalin e tij në Shkup.

Gaxha nuk ka bërë të ditur nëse ka në plan së shpejti ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Postime të ngjashme

Kylie Jenner thekson tiparet trupore përmes veshjes me ngjyra të ndezura

S.B.

Kylie Jenner shfaqet joshëse në setin e ri fotografik

S.B.

“The Rock” dhuron lojëra për fëmijët në spital

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...