Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrian Gaxhia në lidhje me bukuroshen Sidorela Dauti

Këngëtari i njohur shqiptar, Adrian Gaxhia, ka tash e sa kohë që nuk është më aktiv në muzikë, siç ishte vite më parë.

Kjo për arsye se duket se ka të reja në jetën e tij personale.

Mësohet se ai është në lidhje me një bukuroshe nga Kosova, e cila quhet Sidorela Dauti.

Çifti janë prej kohësh në lidhje njëri-tjetrit, ndërsa planet për fejesë mes dyshes duket se janë të afërta.

Adriani përveç muzikës është marrë edhe me biznes, dhe aktualisht vazhdon ta ketë fokusin mbi lokalin e tij në Shkup.

Gaxha nuk ka bërë të ditur nëse ka në plan së shpejti ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Postime të ngjashme

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Lea Muslija

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur me fustanin ngjyrë të zezë në New York

Lea Muslija

Arrestohet një person 35 vjeçar pasi tentoi të hyjë dhunshëm në rezidencën e Kylie Jenner

Lea Muslija

Dua Lipa feston dy vjetorin e lidhjes me partnerin e saj, Anwar Hadid

Lea Muslija

French Montanës i vidhen aksesorë në vlerë mijëra dollarë

Lea Muslija

Kim Kardashian thotë se ndihet me fat në prezantimin e një veshje të veçantë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...