Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adriana dhe i dashuri i saj mirëpriten në Shqipëri nga kjo aktore e njohur

Adriana dhe Keith kaluan një ditë të mrekullueshme në Valbonë.

Aktorja shumë e suksesshme shqiptare, Adriana Matoshi, ditët e fundit u komentua shumë për lidhjen e re të dashurisë.

Ajo e ka zyrtarizuar lidhjen me futbollistin afrikan Keith Groeneveld, ndërsa pranoi komente të panumërta për këtë lidhje.

Pas gjithë ‘zhurmës’, çifti kanë vendosur të udhëtojnë drejt Shqipërisë, ku edhe kaluan momente të paharruara atje.

Në Valbonë i mirëpriti mikja dhe kolegja e Adrianës, Arjola Demiri, të cilën partneri i aktores e falënderon publikisht.

“Kaluam kohë të mrekullueshme bashkë në Valbonë. Arjola Demiri, faleminderit që na prite. Shpresoj ta vizitojmë sërish”, shkruan Keith. 

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...