Showbiz

Adriana dhe i dashuri i saj mirëpriten në Shqipëri nga kjo aktore e njohur

Zhurnal Ads

Adriana dhe Keith kaluan një ditë të mrekullueshme në Valbonë.

Aktorja shumë e suksesshme shqiptare, Adriana Matoshi, ditët e fundit u komentua shumë për lidhjen e re të dashurisë.

Ajo e ka zyrtarizuar lidhjen me futbollistin afrikan Keith Groeneveld, ndërsa pranoi komente të panumërta për këtë lidhje.

Pas gjithë ‘zhurmës’, çifti kanë vendosur të udhëtojnë drejt Shqipërisë, ku edhe kaluan momente të paharruara atje.

Në Valbonë i mirëpriti mikja dhe kolegja e Adrianës, Arjola Demiri, të cilën partneri i aktores e falënderon publikisht.

“Kaluam kohë të mrekullueshme bashkë në Valbonë. Arjola Demiri, faleminderit që na prite. Shpresoj ta vizitojmë sërish”, shkruan Keith. 

Postime të ngjashme

Kylie Jenner me plot stil gjatë shëtitjes në Nobu

admin

Adelina thotë se Arif Vladi u pagua për ta kënduar marshin e UÇK-së, reagon këngëtari

admin

Rina Balaj me imazhe ku thekson linjat e tonifikuara trupore

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...