Agjencia Zhurnal.mk

Adriana Lima ‘mahnit’ me imazhin ku shfaqet pa grim

Adriana Lima është shfaqur krejtësisht natyrale.

Modelja, Adriana Lima, njihet për pozat provokative dhe paraqitjet ku është e rregulluar deri në detaje, shkruan lajmi.net.

Mirëpo në përditshmëri preferon të rri pa grim, sidomos në këto ditë pandemie.

Ajo së fundmi me ndjekësit e ka ndarë një imazh ku mahnit me pamjen krejtësisht natyrale.

Shihet se Adriana nuk ka vendosur fare grim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...