Adriana Matoshi bën ndryshim në pamje

Aktorja kosovare ka rifreskuar pamjen.

 

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje.

Adriana i ka prerë flokët pak më shumë dhe i ka bërë më të bardha.

Ajo po ashtu u shfaq e grimosur në fytyrë duke bërë buzët ngjyrë të kuqe të ndezur.

Kujtojmë se Adriana është në lidhje me Keith, lidhje e cila u kritikua mjaft shumë për shkak të moshës, nacionalitetit, fesë e shumë pengesa tjera.

Mirëpo dyshja kanë treguar se dashuria e tyre do triumfojë mbi të gjitha.

Related posts

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

Enca në kërkim të një personi për të shijuar udhëtimet me të – thotë se duhet të jetë beqar, argëtues dhe person i mirë

D V

Butrint Imeri feston ditëlindjen, bëhet me Mercedes Brabus

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More