Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adriana Matoshi e quan veten “plakë 40 vjeçe”

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka një ndikim mjaft të madh në rrjetet sociale.

Ajo është shpesh aktive dhe ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Matoshi ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku duket mjaft atraktive me një grim të realizuar me plot glamur.

Por më e çuditshmja qëndron tek ajo se çfarë aktorja ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë, pasi shkruan “plaka 40 vjeçe” referuar vetes së saj.

Shakaja e bërë nga aktorja Matoshi në mbishkrimin e fotografisë, ka bërë që ajo të marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj, të cilët e kanë trajtuar me të qeshura postimin.

Nuk dihet nëse një postim i tillë është bërë me qëllim ironizimin e komenteve të shumta në rrjetet sociale që bëhen karshi saj dhe të dashurit të saj, Keith Groeneveld, me të cilin ka një diferencë 19 vjeçare në moshë.

Sido që të jetë, ajo duket mjaft bukur në fotografitë e fundit dhe për këtë është komplimentuar nga një pjesë e mirë e fansave të saj.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...