Adriana Matoshi me të dashurin në pushime: Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm, i uroj çdo femre një burrë si ai

“Çdo herë duke u habitur nga ky njeri i pashëm. I uroj çdo femre në këtë botë një burrë që trajton një grua si ai. Me të vërtetë një bekim nga Zoti! PS: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti”, kanë qenë fjalët e aktores dhe deputetes së njohur në mbishkrimin e fotografive.

 

Adrriana dhe Keith përndryshe kanë më shumë se një vit që janë bashkë dhe njohja mes tyre erdhi pasi Keith u shpërngul në Kosovë për një kohë, ku u angazhua si futbollist në një nga ekipet vendore të futbollit. 

Foto: Adriana Matoshi/Instagram

Foto: Adriana Matoshi/Instagram

Related posts

Rita Ora duket elegante dhe tërheqëse me gjerdanin e 55 mijë dollarëve në prapaskenën e “The Voice Australia”

D V

Ish shoku i Britney Spears thotë se babai i saj nuk ka “dhembshuri” , ai donte të ishte prind vetëm kur ajo ishte një multi-milionere

Lea Muslija

Beyonce dhe Jay-Z bashkohen me “Tiffany & Co”, dhurojnë bursa për pesë universitete amerikane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com