Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adriana Matoshi pozon atraktive në paraqitjen e radhës, ndërsa e shoqëron me një thënie të shkrimtarit Dritëro Agolli

Aktorja Adriana Matoshi vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa ndan imazhe e video nga më të ndryshmet.

Artistja nga Gjilani së fundmi ka hedhur një fotografi atraktive, me të cilën ka marrë vëmendje me një thënie të shkrimtarit shqiptar, Dritëro Agollit.

“Nëse je i zoti vrit me heshtje, jo me fjalë. Goja gjithmonë ka dalur e humbur para mendjes – Dritëro Agolli”, ka shkruar ajo.

Komplimentet për imazhin nuk munguan as nga ndjekësit e fansat që numëron në këtë rrjet social.

Adriana ndërkaq javë më parë njoftoi se i është futur garës për deputete, teksa garon me Lëvizjen Vetëvendosje.

Në një intervistë të fundit, Matoshi deklaroi se dëshiron të bëhet zëri i të gjithëve pasi ka hasur në shumë probleme dhe se ka ngelur shumë e zhgënjyer si person, qytetare e thjeshtë, si nënë e po ashtu edhe si artiste.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...