Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adriana Matoshi publikon një moment të lumtur krah të dashurit: Energjia ime flet vetë

Lidhja e Adriana Matoshit me futbollistin e artistin afrikan, Keith Groeneveld, prej muajsh është komentuar mjaft shumë në faqet rozë.

Që nga zyrtarizimi i romancës së tyre vitin e kaluar, çifti kanë qenë në vëmendje të publikut e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Megjithatë, të njëjtit po vazhdojnë t’i ngacmojnë ndjekësit me postime e dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit.

Një të tillë së fundmi e ka bërë aktorja nga Gjilani, e cila ka ndarë një moment të lumtur përkrah Keith.

“Energjia ime flet vetë”, ka qenë mbishkrimi i imazhit.

Reagimet në hapësirën për komente gjithashtu nuk kanë munguar nga miqtë e fansat e 40 vjeçares.

Kjo ndryshe është romanca e dytë publike e Adrianës, pasi ka qenë e martuar më parë me biznesmenin Albert Sylejmani dhe kanë katër fëmijë së bashku.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...