Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Adriana Matoshi zyrtarisht në Vetëvendosje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka prezantuar Adriana Matoshin si pjesë të këtij subjekti politik.

“O sa mirë”, nisi postimi i Kurtit në Facebook, duke shtuar se Matoshi është “ndër aktorët më të mirë”.

Adriana Matoshi do të jetë njëra nga kandidatet për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Në prezantimin e bërë të saj, Kurti ka përmendur të arriturat e aktores në fushën e artit.

O sa mirë! Adriana Matoshi u anëtarësua mbrëmë në VETËVENDOSJE!. Adriana është një ndër aktoret më të mira…

Posted by Albin Kurti on Wednesday, January 20, 2021

Postime të ngjashme

Arrestohet drejtori i Këshillit Prokurorial

S.B.

​Hoti premton pagesë shtesë për zyrtarët e Shërbimit Korrektues, pezullohet protesta

S.B.

Lajçak: Kurti e di mirë se çfarë pritet prej tij, deklaratat s’duhet t’i dramatizohen

S.B.

​Vijon numërimi i votave me kusht dhe personave me nevoja të veçanta

S.B.

Minatorët e Trepçës hyjnë në grevë, kryetari i Sindikatës së Punëtorëve: Jemi duke pritur pagën e janarit

S.B.

Rritja e rasteve me koronavirus, Komuna e Gjilanit ka një apel për qytetarët e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...