Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adriana reagon pas mesazheve që mori për lidhjen me 21-vjeçarin afrikan

Adriana ka diçka për të thënë pas komenteve të shumta që ka pranuar për lidhjen e re.

Aktorja Adriana Matoshi ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë me futbollistin, Keith Groenveld, shkruan lajmi.net.

Groenveld është i lindur në Afrikën e Jugut, ndërsa u rrit në Belgjikë dhe filloi qysh i ri karrierën në futboll.

Ai po ashtu ka qenë futbollist i Feronikelit, kurse është aktiv edhe në muzikë, ditë më parë publikoi këngën “Black and White”.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, Keith u dashurua me Adrianën dhe tani janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Pak orë pasi konfirmoi lidhjen e dashurisë, Adriana mori komente të shumta, ndërsa reagoi me anë të një postimi, ku thotë se dashuria e bën të lumtur dhe nuk e bën as njeri më të mirë e as më të keq.

“Dashnia edhe lidhja mu nuk m’bon as njeri ma t’mire as ma t’keq. Dashnia veç munet me m’bo ma t’lumtun!”, ka shkruar ajo.

Postime të ngjashme

Gjon Muharremaj – artisti shqiptar që përfaqëson Zvicrën sivjet në “Eurovision”: Me shumë qejf do ta prezantoja edhe vendin tim në një të ardhme

S.B.

Dafina Zeqiri feston 32 vjetorin e lindjes, befasohet nga DJ Geek me një festë surprizë në orët e para të ditëlindjes

S.B.

Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey ka qenë i vështirë, për shkak të mungesës së besimit

S.B.

Rosie Huntington-Whiteley shihet me veshje glamuroze gjatë një takimi për biznes në New York

S.B.

Xhensila Myrtezaj shfaqet e lumtur në krahët e Bes Kallakut, ndajnë poza nga ashensori

S.B.

Gold AG dhe Adem Ramadani sjellin këngën “Era Ramazan”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...