Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adriano Celentano: Qe një vit jam mbyllur me gruan si pasojë e coronavirusit

Legjenda italiane e muzikës, Adriano Celentano, ka folur për momentet e vështira që ka kaluar njerëzimi gjatë periudhës së pandemisë.

Në një bashkëbisedim me prezantuesen e Rai 1, Mara Venier, ai ka diskutuar lidhur me muajt e shënjuar nga COVID-19.

82-vjeçari ka treguar se së bashku me gruan e tij, Claudia Mori, kanë qëndruar në izolim shtëpiak gjatë gjithë kësaj kohe.

“Claudia dhe unë kemi qëndruar të mbyllur në shtëpi praktikisht për një vit”, ka deklaruar Celentano, transmeton Il Giorno.

I pyetur nëse do ta marrë vaksinën anti-COVID, ai është përgjigjur pa hezitim se do ta marrë.

“Nuk e kam marrë asnjëherë vaksinën, por pajtohem që ta marr tash”, ka deklaruar këngëtari dhe aktori i famshëm.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...