Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrola Dushi shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, me flokët që ia mbulojnë gjoksin

Adrola Dushi ka mahnitur me një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, përmes të cilës e ka ngacmuar imagjinatën.

Dikur më e bukura e Shqipërisë, ‘Miss Universe Albania 2012’, numëron mbi 355 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku mahnit me imazhet që i shpërndan.

Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik para fokusit të Arton Humollit, ndërsa një prej fotografive e ka ndarë me fansat e saj.

Adrola shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, por me flokët që ia mbulojnë gjoksin dhe duket për mrekulli.

“Opinioni juaj nuk mi paguan faturat”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja në këtë postim. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...