Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrola Dushi thotë se u bë nënë në moshën 20 vjeçare: Troi më bën të qaj nga lumturia, ai është bekimi i jetës time

Modelja nga Shqipëria, Adrola Dushi, vazhdon të jetë një nga personazhet më aktive dhe më të ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila prej vitesh ka ndërtuar jetën dhe karrierën në Amerikë, u ka dhënë së fundmi hapësirë fansave të pyesin më shumë rreth saj përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

Dhe ndër pyetjet e shumta ishin ato për djalin e saj, Troin, për të cilin ka deklaruar disa herë se është i vetmi person që e kompleton.

“Sa vjeçe je bërë nënë”?, ka qenë pyetje e një ndjekësi, ndërsa Adrola u përgjigj, “20 vjeçe dhe i kam premtuar Troit që do rritemi së bashku”.

Në një pyetje tjetër, Dushi tregon se Troi e bën të qaj nga lumturia duke theksuar se është bekimi i jetës së saj.

“Troi më bën të qaj nga lumturia. Ai është bekimi i jetës time dhe shumë here më lë pa fjalë nga gjërat që ai thotë”.

Troi ndërkohë është djali i vetëm i Adrolës, të cilin e ndan me ish-bashkëshortin Adis Patushin.

Postime të ngjashme

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

Kida bëhet me flokë ngjyrë vishnje, rrëmben vëmendjen e fansave me ndryshimin drastik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...