Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrola Dushi vë në pah këmbët e formësuara në setin e ri fotografik

Modelja e njohur, Adrola Dushi, njihet si ndër më të bukurat në estradën shqiptare.

Ajo përmes tipareve të mrekullueshme, ka arritur të ketë mjaft sukses sa i përket botës së modelingut.

Ndërkohë, në postimet që bën në rrjetin social Instagram, Adrola tërheq vëmendje të madhe të 361 mijë ndjekësve të saj.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, pasi ajo ka publikuar setin e ri fotografik, të realizuar me poza atraktive.

Dushi shihet me një bluzë të zeza, teksa mbante vinte në pah këmbët e formësuara, të cilat i kishte kryqëzuar.

Flokët kësaj radhe i kishte të lakuara, kurse makijazhi profesional që kishte bërë i perfeksiononte edhe më shumë dukjen.

Ndër të tjera, bukuroshja brune është tejet e kërkuar që të bëhet edhe figura e brendeve të njohura.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...