Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrola Dushi vë në pah tiparet e bukurisë me një video nga pushimet

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, përherë tërheq vëmendjen e audiencës.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë vazhdimisht imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Sikur një pjesë e madhe e estradës, edhe modelja ka zgjedhur që të ketë disa ditë pushim.

Kështu në disa postime të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur ndjekësit.

Videoja shihej të jetë realizuar fillimisht padijeninë e modeles, ndërsa i theksoheshin tiparet e bukurisë.

Adrola u pa me një kapele në kokë, kurse për këtë paraqitje zgjodhi të jetë pa makijazh.

Vlen të përmendet se përpos botës së modelingut, ajo është angazhuar edhe me emisione televizive.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...