Showbiz

Adrola Dushi vjen me fotografi artistike, merr vëmendjen e fansave

Zhurnal Ads

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, e gjithë vëmendja është përqendruar në pozat e reja të saj.

Bukuroshja brune ka ndarë një fotografi artistike, ndërsa ka zgjedhur të përdor fare pak makijazh.

Përpos që fokusoi bukurinë natyrale, Adrola shihej se kishte mbuluar tiparet trupore përmes një këmishe më ngjyrë të errët.

Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingur, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura.

Postime të ngjashme

Rita Ora tregon anën e saj të egër në një pallto leopardi, fotografohet gjatë një shëtitje në Londër

S.B.

Bebe Rexha voton me bluzë transparente në zgjedhjet në ShBA: Shpresoj se edhe ju po e kryeni obligimin tuaj qytetar

admin

Macaulay Culkin rikthen momentin ikonik të filmit “Home Alone” të realizuar në një maskë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...