Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrola Dushi vjen me veshjen klasike bardh e zi në paraqitjen e fundit

Adrola Dushi mori vëmendjen me veshjen në foto.

Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja, në të cilat merr vëmendjen e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Modelja e njohur, nuk ka dëshpëruar as kësaj radhe me paraqitjen atraktive, ku u shfaq e veshur bardh e zi.

Adrola edhe kësaj radhe vërtetoi se ajo vazhdon të qëndroj në ‘top-formë’, ku edhe pranoi pëlqime e komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Me flokët larguar nga fytyra dhe këmbët e gjata, ajo erdhi mjaft joshëse në fotot e realizuara së fundmi.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...