Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Adrola Dushi zgjedh të vishet me fustan të zi, tërheq vëmendje me elegancë

Ajo është ndër modelet që përshkruhet në faqet rozë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Fjala është për bukuroshen brune, Adrola Dushi, e cila është shumë aktive me postimet nga përditshmëria.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka zgjedhur që të shfaqet me plot elegancë.

Adrola u pa e veshur me një fustan të zi, ndërsa në rend të parë kishte vënë tiparet e formësuara trupore.

Flokët e drejta i kishte lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh vendosi nuanca më të errëta.

Vlen të përmendet se postimi i modeles mori shumë komente, derisa e pëlqenin tej mase për paraqitjen e radhës.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...