Aeroplani bën ulje emergjente pasi pasagjeri refuzoi të dilte nga tualeti

Një aeroplan me 134 persona bëri një ulje emergjente në Graz të Austrisë, kur një nga pasagjerët e tij refuzoi të dilte nga tualeti.

 

Sipas Brusselstimes, përcjell Telegrafi, policia lokale tha se pasagjeri u mbyll në tualet menjëherë pas ngritjes nga Qiproja për në Cyrih të Zvicrës.

Dhe si pasojë, piloti vendosi të zbriste në Graz në mënyrë që të merrej me situatën.

Pas aterrimit të aeroplanit, burri më në fund u largua nga tualeti, por pa dhënë asnjë shpjegim për sjelljen e tij.

Ndërkohë bëhet e ditur gjithashtu se asgjë e dyshimtë nuk u gjet në bagazhin e tij.

Burri duhej të vazhdonte drejt destinacionit me tren pasi aeroplani ishte ngritur përsëri pas vonesës së pazakontë të fluturimit.

Related posts

Shikim i turbullt nga qëndrimi i gjatë para ekraneve? Ja çfarë duhet të bëni sipas ekspertëve

D V

Ishte kockë e lëkurë, kështu duket sot vogëlushi që dikur ishte duke dhënë shpirt nga uria

Z H

Shembull tolerance: Imami dhe prifti shqiptar në Kanada, bashkë në xhami, bashkë në kishë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com