Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aeroplani u lëshua me tym të kaltër për të treguar gjininë e fëmijës – festa madhështore që Tuna organizoi gjatë shtatzënisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdi – Tuna, është bërë nënë për herë të dytë pak ditë më parë.

Ajo solli në jetë një tjetër djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Zen.

Tuna arriti që gjatë gjithë shtatzënisë të qëndrojë e distancuar nga mediat, duke e mbajtur tërësisht private pritjen e ëmbël.

E teksa vetëm rrethi i saj i ngushtë e dinin për shtatzënie, Tuna kishte organizuar një festë të veçantë për beben në ardhje, ku njëherësh kishte zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Këtë festë, ajo e kishte realizuar në aeroportin e Shkupit, ku me ç’rast për ta bërë edhe më emocionues momentin e kumtimit të gjinisë, ajo kishte aranzhuar nisjen e një aeroplani, tymi i së cilës do të tregonte se çfarë priste të sjellë në jetë artistja.

Tymi i kaltër do të simbolizonte gjininë mashkullore, ndërkohë ai rozë gjininë femërore.

Dhe me t’u ngritur aeroplani, ai lëshoi tymin me ngjyrë të kaltër, duke bërë kështu të ditur se Tuna ishte në pritjen e ëmbël të një tjetër djali.

Ajo ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në Instagram një video nga kjo festë e veçantë, e cila ishte organizuar muaj më parë.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...