Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 15 fluturime të konfirmuara për të dielën

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës konfirmoi 15 fluturime për ditën e diel, 31 janar 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) u bën thirrje pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës, ndërkohë që thekson se maskat janë të detyrueshme.

Po ashtu, TIA njofton se lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit e BE-së dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit sipas vendeve pritëse. Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e diel janë: Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Memmingen dhe kthim Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim Air Albania – Tiranë – Bergamo dhe kthim Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Berlin dhe kthim Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Mulhouse dhe kthim Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim.

Postime të ngjashme

Rama në Liban për riatdhesimin e 19 shqiptarëve

D V

“S’dua të rri më këtu, dua të shkoj në shtëpi”, flet mes lotësh vogëlushja shqiptare në kampin e ISIS-it në Siri

D V

45 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

D V

Mbi 5 mijë turistë vendas e të huaj zgjodhën Thethin në korrik

D V

Video/ Pamjet nga tuneli i Skërficës, Rama: Përfundimi i kësaj vepre infrastrukturore shkurton me 3 orë rrugën nga Tirana në Sarandë

D V

Shqipëria nën ndikimin e të nxehtit afrikan, ja si do jenë temperaturat në fundjavë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...