Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Këngëtarja e zhanrit popullor është vaksinuar.

Afërdita Demaku, njoftoi fansat dhe ndjekësit përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Artistja e njohur ndau imazhe nga momenti i vaksinimit derisa shihej infermierja duke injektuar vaksinën në dorën e saj.

Ajo i bashkëngjiti postimi një përshkrim duke shkruar se shëndeti është mbi të gjitha teksa ka falënderuar edhe stafin mjekësor.

“Shendeti mbi te gjitha!Falenderoj nga zemra mantel bardhet, ne veçanti motren medicionale qe pata fatin te me vaksionoj sot, motren Feride!”, shkroi këngëtarja në mbishkrim.

Theksojmë se, përveç Afërdita Dermakut edhe këngëtarë tjerë të estradës kanë treguar se kanë vaksinuar.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...