Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj befasohet me lule nga bashkëshorti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është në prag të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, gjë të cilën e kanë bërë të ditur muaj më parë.

Sidoqoftë kësaj, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas modelja jo vetëm që uroi festën, por edhe pranoi dhuratë.

Në Instagram Afërdita shpërndau pamja nga dhurata që i kishte bërë partneri, e që ishin një llojllojshmëri lulesh.

“Befasi nga bashkëshorti. Gjithmonë duke më bërë të lumtur”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Aktivitet të madh ajo po tregon edhe me ushtrimet në palestër, të cilat nuk i ndali as gjatë shtatzënisë.

Përndryshe, Dreshaj njihet për fizikun e formësuar të saj, për të cilin kujdeset në maksimum.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...