Showbiz

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj nisin blerjet për foshnjën që do të vijë në jetë

Zhurnal Ads

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl së shpejti do të bëhen prindër.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe hokeisi çek, Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Këtë e kanë konfirmuar vetë ata nëpërmjet publikimit të një videoje në Instagram aty ku zbuluan se gjinia e foshnjës është djalë.

Tani çifti duket se kanë nisur blerjet për vogëlushin madje Afërdita nëpërmjet një Instastory po kërkon edhe sugjerimet e ndjekësve.

Ajo dhe Jakub janë shumë të lumtur që në jetën e tyre së shpejti vjen djali për emrin e të cilit sigurisht se kanë menduar.

Postime të ngjashme

Majk sapo “zyrtarizoi” lidhjen me Miss-in shqiptar? Ky detaj flet shumë

Z H

Beatrix Ramosaj flet për problemet me gjumin: Dëgjoj zëra demonësh dhe ndjej një prani të errët

admin

‘Deri n’kismet’ thonë Dafina dhe Ismeti

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...