Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl urojnë Krishtlindjet me një portret të bukur familjar

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, bashkë me burrin e saj, hokeistin çek, Jakub Kindl, u kanë uruar ndjekësve të tyre festën e Krishtlindheve.

Çifti kanë pozuar në një portret të bukur familjar së bashku, pranë pemës së Vitit të Ri dhe dhuratave të shumta në shtëpinë e tyre për fundvit.

Teksa pozojnë të buzëqeshur, vërehet qartë barku i rrumbullakosur i Dreshajt, e cila tash e sa muaj është në pritje të ëmbël.

“Urime Krishtlindjet”, kanë shkruar ata në mbishkrimin e këtij portreti të bukur familjar, ndërsa kanë pranuar urime të ndërsjella nga ndjekësit e shumtë në hapësirën për komente.

Çifti i njohur përndryshe pritet që në 2021 të bëhen prindër të një djali.

Afërdita Dreshaj ka tash e sa kohë që është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj, dhe ka lënë anash angazhimin e saj në muzikë apo modeling.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...