Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj me dedikim emocional për bashkëshortin, ndërsa feston ditëlindjen e 34-të

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, prej më shumë se dy vitesh është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Çifti së shpejti do bëhen prindër për herë të parë, ndërsa në rrjete sociale dedikimet ndaj bashkëshortit nuk mungojnë nga artistja shqiptare.

Ajo së fundmi ka uruar bashkëshortin për ditëlindje dhe me këtë rast ka përzgjedhur disa fotografi të përbashkëta, shoqëruar me fjalët më të mira.

“Nëse do të kisha 100 jetë, sërish do të zgjidhja ty. Urimë ditëlindjen për dashurinë e jetës time. Shoku im më i mirë. Ai që më bën të buzëqesh gjithmonë”.

“Le të festojmë për ty, për dashurinë tonë dhe për më të mirën që po vjen. Mezi po pres që të ju shikoj juve si baba. Urime ditëlindjen dashuria e jetës time”, ka shkruar ajo.

Afërdita dhe Kindl ndërkohë do të bëhen prindër të një djali.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...